Zpět

Degustace s Arte Vini

Ve spolupráci s našimi přáteli z vinařství Arte Vini jsme pro Vás připravili další VinVin degustaci. Můžete se těšit na lákavé vzorky, které společně pod taktovkou pana Přemka Sovy z vinařství Arte Vini přechutnáme.

O vinařství Arte Vini

Vinařství Arte Vini bylo založeno vinařem Reném Vrátilem v roce 2008 s jediným cílem výroby, a to vyrábět kvalitní moravská vína z hroznů nakupovaných od prvotřídních pěstitelů vinné révy na Znojemsku. Arte Vini se soutředí na tradiční moravské odrůdy, jako je Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Sauvignon, Zweigeltrebe a Frankovka. Vína jsou vyráběna dle tradic moravských vinařů, moderními technologiemi. Většina vín je zpracovávána a vyráběna v historickém klenutém pískovcovém sklepě ve vinařské obci Nový Šaldorf. 

KDY? 15. února 2018 od 18:30 hodin
KDE? VinVin vinný bar; Praha 3, Táboritská 1000/23, PSČ 130 00

Cena: 350 Kč za osobu
Po skončení degustace si budete moci vybrat a rovnou zakoupit vína z naší vinotéky s sebou, a to navíc se slevovým voucherem v hodnotě 100 Kč. 

Kapacita je omezena na maximálně 30 osob, a proto si rezervujte svoje místo ještě dnes na e-mailu somelier@vinvin.cz nebo přes rezervační formulář zde.