Zpět

Exkluzivní box se šesti prémiovými lahvemi HF9 Segan Moreau - ICONE 2016

VE SPOLUPRÁCI S VINAŘSTVÍM HORT VÁM PŘEDSTAVUJEME LIMITOVANOU EDICI DESETILETÍ:

EXKLUZIVNÍ BOX SE ŠESTI PRÉMIOVÍMI LAHVEMI HF9 Segan Moreau – ICONE 201Vzorový obrázek6

 

 Na počátku byla myšlenka vytvořit víno, které s námi bude moci žít 30 let. Nejvyšší řada byla vyrobena ve významných ročnících a je vždy v omezeném počtu – pro rok 2016 jen několik desítek kusů.

Pro výrobu bylo použito 9 sudů nejvyšší kvality. Sestavení cuvée je opravdu náročná práce, rozhodují detaily a byť jsou sudy stejné, každý se vyvíjí malinko jinak.

Víno je předurčeno na zrání pro dlouhý čas, proto získalo pro své zrání korek DIAM 30, který garantuje, že víno nezíská pachuť po korku. Díky tomu, že je korek lisovaný za vysokého tlaku a má hustou nepravidelnou strukturu, umožnuje, aby víno v lahvi zrálo pomaleji. Korek má tak výdrž 30 let.

Víno, díky své výjimečnosti získalo i velmi těžkou lahev o obsahu 0,75 l z tmavého skla o hmotnosti 1,5 kg. Láhev svojí robustností připomíná láhev litrovou, má nízkou propustnost světla a je předurčena k archivaci.

Bedna je masivní a dovnitř se dostanete "až na to budete Vy i víno připraveni". Důvod je prostý, máte tak možnost pozorovat ho v čase.

 Zakoupit si ho může na několika málo místech v ČR včetně našeho VinVin vinného baru. Věříme, že Vaši důvěru nezklameme a připravíme Vám tak do budoucna mimořádný zážitek.

Alkohol 13,5 % / obj. Cukr 3,4 / Kyselina 4,5 / Šarže F3/13 Suché červené víno

AOP Corbiéres, Languedoc / Vyrobeno ve Francii / Plněno v ČR VINO HORT