Zpět

Seznam degustací podzim/zima 2018

Degustace začínají tradičně ve čtvrtrek od 18:30 hodin

 

20. 09. Vinařství Rhôna - vstupenky zde  - JIŽ PROBĚHLA
Navážeme na úspěšnou jarní degustaci jedné z nejznámějších oblastí vína ve Francii, na kterou se dlouhodobě specializuje náš dodavatel, který už osmým rokem nabízí vína právě z této oblasti.
26. 09. Znovín Znojmo (středa) - vstupenky zde - JIŽ PROBĚHLA
Vinařství se sídlem v Šatově patří mezi střední producenty vína, což mu dovoluje se soustředit především na kvalitu a na trh uvádět vedle tradičních odrůdových vín i zajímavá vína nová.
25. 10. Vinařství Waldberg a Vrbovec - vstupenky zde
Waldberg Vrbovec je vinařskou společností, kde se snoubí tradiční vinařské hodnoty a zkušenosti s moderní technologií. Kvalitě vín přidávají vlastní vinice s ohromným potenciálem pro vína, která mají výrazný odrůdový charakter.
08. 11. VINO HORT - vstupenky zde
Tam, kde se snoubí ušlechtilá odrůda, originální poloha vinohradu a vinařův cit pro kombinaci, vzniká to prvé víno. To je charakteristika znojemského vinařství HORT.
15. 11. Vinařství Bestheim - vstupenky zde

Vinařství Bestheim bylo založeno v roce 1765 a jeho sídlo je přímo v srdci vinic Alsaska. Rozkládá se na ploše přes přes 1400 ha s roční produkcí 15,5 milionu lahví a v současné době je to jeden z největších producentů alsaských vín.
29. 11. Vinařství Líbal - vstupenky zde
Ačkoli vinařství Líbal bylo založeno roku 2001, tradice výroby je vrodině předávána již po třetí generaci. Vše začalo výrobou vína pro vlastní potřebu a tento bohulibý koníček se stal nynějším majitelům milým osudem.
06. 12. Vinařství Ampelos - vstupenky zde
Je nejstarším šlechtitelským pracovištěm v ČR. Společnost má vlastní sklepní hospodářství, kde ověřuje výsledky šlechtitelské činnosti a produkuje v něm vysoce jakostní oceňovaná odrůdová vína.
13. 12. Vinařství Josef Kořínek - vstupenky zde
Vinice jsou součástí Národního parku Podyjí a jsou obhospodařovány dle zásad integrované produkce, sběr hroznů probíhá pouze ručně, kdy je zajištěna selekce kvalitních hroznů.
17. 01. Vinařství Lahofer a Hanzel - vstupenky zde 
Skupina Lahofer má pod sebou dvě velmi známá a úspěšná vinařství. Vinařství Hanzel a Lahofer patří mezi největší producenty VOC Znojmo a jejich vynikající bílá, růžová a červená vína sbírají ocenění po celém světě.