Zpět

VinVin degustace s Piálek & Jäger

Ve dvou se to lépe táhne, si pravděpodobně na samém počátku řekli dva kamarádi Kamil Piálek a Jarda Jäger, kteří společně stojí za svým stejnojmenným vinařstvím. Jejich filozofií je vyrábět v malých šaržích nejkvalitnější odrůdová vína ze znojemské vinařské podoblasti a právě taková vína budete mít příležitost ochutnat při další VinVin degustaci.

KDY? 11. února 2016 (čtvrtek) od 18:30 hodin
KDE? VinVin vinný bar; Praha 3, Táboritská 1000/23, PSČ 130 00

Cena: 350 Kč za osobu
Po skončení degustace si budete moci vybrat a rovnou zakoupit vína z naší vinotéky s sebou, a to navíc se slevovým voucherem v hodnotě 100 Kč. 

Kapacita je omezena na maximálně 25 osob, a proto si rezervujte svoje místo ještě dnes na e-mailu info@vinvin.cz nebo přes rezervační formulář zde.

vinařství Piálek & Jäger
Původem tohoto vinařství jsou dvě rodiny zajímající se o výrobu vína s tradicí od 50 let minulého století. Dnes jsou tyto rodiny spojeny vinařstvím dvou Kamarádu Kamila Piálka a Jardy Jägra. Vinařství hospodaří na vlastním vinohradu na Kraví hoře. Celková produkce vinařství je zhruba 40 000 lahví ročně. Vína jsou vyráběna za použití nejmodernějších technologií, ale spojují se zde i zkušenosti a klasické postupy získané od předků. Největším úspěchem dvou kamarádů je ocenění bronzovou medailí na velké mezinárodní výstavě Decanter 2012 v Londýně.