Zpět

VinVin degustace se Špalkem

Ťuk, ťuk! Kdo tam? Nový rok a spolu s ním i první tradiční VinVin degustace roku 2016. Tentokrát u nás přivítáme naše přátele z vinařství Špalek. Vinařství jako první na Znojemsku zavedlo gravitační zpracování hroznů. Můžete se proto těšit na lákavé vzorky, které společně přechutnáme.

KDY? 20. ledna 2016 (středa) od 18:30 hodin
KDE? VinVin vinný bar; Praha 3, Táboritská 1000/23, PSČ 130 00

Cena: 350 Kč za osobu
Po skončení degustace si budete moci vybrat a rovnou zakoupit vína z naší vinotéky s sebou, a to navíc se slevovým voucherem v hodnotě 100 Kč. 

Kapacita je omezena na maximálně 25 osob, a proto si rezervujte svoje místo ještě dnes na e-mailu info@vinvin.cz nebo přes rezervační formulář zde.

vinařství Špalek
Vinařství Špalek je rodinným vinařstvím již od roku 1970. Posledních dvacet let patří mezi stálice na tuzemské vinařské scéně. Toto rodinné vinařství je známo především díky výrobě nejrůznějších specialit: Šaler (likérové víno), Sur lie (víno na kvasnicích), Edelspitz (víno vyrobené technologií 19. století), Barrique (víno zrající v dubových sudech) a Gryllus (rodinná značka pro prestižní cuvée). Od září 2012 je rodinné vinařství Špalek v přechodném období k BIO-vinařství.