Zpět

VinVin degustace se Znovín Znojmo 31.3.

Vinařství Znovín Znojmo bylo první vinařství v 90. letech, které zahájilo výrobu tzv. řízeného kvašení. Dlouhodobě se mu daří udávat trendy českého vinařství a ve svém vlastnictví má dokonce i vinici Šobes, v NP Podyjí, která je často hodnocena jako jedna z nejlepších. Přijďte se tak seznámit s aktuálními trendy ve vinařství formou degustace u nás.

KDY? 31. března 2016 (čtvrtek) od 18:30 hodin
KDE? VinVin vinný bar; Praha 3, Táboritská 1000/23, PSČ 130 00

Cena: 350 Kč za osobu
Po skončení degustace si budete moci vybrat a rovnou zakoupit vína z naší vinotéky s sebou, a to navíc se slevovým voucherem v hodnotě 100 Kč. 

Kapacita je omezena na maximálně 25 osob, a proto si rezervujte svoje místo ještě dnes na e-mailu info@vinvin.cz nebo přes rezervační formulář zde.

O vinařství Znovín znojmo
Vinařství se sídlem v Šatově patří mezi střední producenty vína, což mu dovoluje se soustředit především na kvalitu a na trh uvádět vedle tradičních odrůdových vín i zajímavá vína nová. Vedle Šatova vinařství najdete i v Příměticích s unikátním jezuitským sklepem a v Jaroslavicích. Raritou je tamní archivní sklep, kde jsou již od roku 1945 uložena nejstarší vína v České republice. Vinařství denně prodá 17 000 lahví.