Zpět

Degustace s vinařstvím Trávníček & Kořínek 4.4. od 18:30

Vinařství Trávníček a Kořínek není tak častým hostem našich degustací, a o to je každá návštěva z tohoto tradičního znojemského vinařství významnější, tentokrát k nám zavítá ve čtvrtek 4. dubna v 18:30. Vína z produkce tohoto vinařství mají totiž kromě nezaměnitelného designu etiket i vlastnosti pro víno typičtější skvělou a plnou chuť a příjemné aroma. Ostatně sami se budete moci, při tomto večeru s odborným výkladem, který povede zástupce vinařství, přesvědčit.

O vinařství Trávníček a Kořínek
Vinařství Trávníček a Kořínek představuje vinařství, kde se snoubí práce na vinici s prací ve sklepě a tím se dá vzniknout neopakovatelnému zážitku v podobě sklenky skvělého vína. Všechny vinice jsou obhospodařovány integrovanou produkcí. Poloha vinic a speciální klimatické podmínky zaručují vínům vysokou aromatiku a plnost. Vinohrady se rozkládají na třech viničních tratích v obci Hnanice – Fládnická, U Chlupa, Knížecí vrch – a zaujímají rozlohu 20 ha. Vinařství se zaměřuje na typické odrůdy znojemské podoblasti, ale daří se i ostatním odrůdám. Vinifikace probíhá s využitím nejmodernějších technologií, ale i zráním v dřevěných sudech.

KDY? 4. dubna 2019 (čtvrtek) od 18:30 hodin
KDE? VinVin vinný bar; Praha 3, Táboritská 1000/23, PSČ 130 00

Cena: 350 Kč za osobu
Po skončení degustace si budete moci vybrat a rovnou zakoupit vína z naší vinotéky s sebou, a to navíc se slevovým voucherem v hodnotě 100 Kč.

Kapacita je omezena na maximálně 30 osob, a proto si zakupte své vstupenky přímo u nás ve VinVinu nebo na našem eshopu https://eshop.vinvin.cz/