Zpět

Výjimečná degustace sektů s Michalem Šetkou 13. 6. od 18:30

Na čtvrtek 13. 6. jsme si pro Vás společně s odborníkem na víno Michalem Šetkou připravili SPECIÁLNÍ degustaci, která bude obsahově i tematicky odlišná od běžných degustací, které jste zvyklí ve VinVinu navštěvovat. Zaměříme se totiž na šumivá vína. Rozhodně se jedná o degustaci, která se u nás jen tak opakovat nebude!

Konkrétně si uděláme exkurzi po evropských variantách šumivého vína. Při pohledu na mapu západu na východ si projdeme například španělskou Cavu, alsaský Crémant a dokonce dojde i na zástupce šumivého vína ze Champagne. Další vzorky si zatím necháváme v tajnosti a budou zveřejněny během několika dní.

Celkem nás čeká degustace asi osmi vzorků, která bude doplněna odborným výkladem zahrnujícím jednotlivé aspekty typu šumivého vína, samotného vinařství a samozřejmě degustovaného vína. Celý večerem provede šéfredaktor časopisu Wine & Degustation, pořadatel veletrhu Wine Prague a garant soutěže Top vinařský cíl pan Michal Šetka.

Na konečný degustační list se můžete těšit v nejbližších dnech.

KDY? 13. června 2019 (čtvrtek) od 18:30 hodin
KDE? VinVin vinný bar; Praha 3, Táboritská 1000/23, PSČ 130 00

Cena: 550 Kč za osobu
Po skončení degustace si budete moci vybrat a rovnou zakoupit vína z naší vinotéky s sebou, a to navíc se slevovým voucherem v hodnotě 100 Kč.

Kapacita je omezena na maximálně 30 osob, a proto si zakupte své vstupenky přímo u nás ve VinVinu nebo na našem eshopu https://eshop.vinvin.cz/